Pramonės automatizavimas

Žinios ir patirtis pramonės automatizavimo srityje yra mūsų esminis pranašumas. Puikiai suprantame, su kokiais iššūkiais tenka susidurti bendrovėms konkuruojant ne tik vietinėje, bet ir tarptautinėse rinkose, todėl galime pasiūlyti visas paslaugas iš vienų rankų – nuo gamybinių procesų projektavimo iki gamybinių linijų modernizavimo ir kontrolės sistemų diegimo.

Mūsų pramonės automatizavimo sprendimai apima platų produktų ir technologijų pasirinkimą: Simatic linijos sprendimus (Scada, Simatic S5 ir t.t.), SIRIUS industrial controls sprendimus bei partnerių Kuka robotikos įrangą.

Pramoniniai robotai

Pramoniniai robotai

Pramonės automatizavimas įdiegiant robotus –  šiuolaikinėje pramonėje jau įprastas reiškinys. Robotinės sistemos leidžia optimizuoti gamybinius procesus užtikrindamos našumo didinimą, gamybos sąnaudų mažinimą, automatizuodamos fiziškai sunkias darbo vietas ir gerindamos gamybos procesų kokybę.

Pramoniniai robotai keičia sunkiam, monotoniškam ir nekvalifikuotam darbui pritaikytas darbo vietas, todėl įmonėms reikia įdarbinti mažiau darbuotojų arba seniems darbuotojams gali būti pasiūlomas kvalifikavimo kėlimas. Taip pat greičiau grįžta investicijos į robotus bei yra sutaupoma.

“SiemTecha” ir patikimų partnerių Kuka siūlomi pramoninių robotų sprendimai leidžia klientams automatizuoti gamybos procesus ir sutaupyti.

Kuka – tai vokiečių bendrovė, siūlanti pažangiausius robotizacijos ir Industrie 4.0. technologijų revoliucijos sprendimus.

Pramonės automatizavimo sprendimai

„SiemTecha” siūlo inovatyvius pramonės automatizavimo sprendimus įvairiuose pramonės sektoriuose, kurie užtikrina našius ir efektyvius gamybinius procesus bei jų kontrolę.

Diegiame visus pagrindinius Siemens pramonės automatizavimo sprendimus (Sirius, Scada, ET200SP, S7-1200, S7-1500, S7-1500SP, S7-200, S7-300)

Mūsų teikiamos pramonės automatizavimo paslaugos:

  • Automatizavimo ir valdymo sistemos
  • Operatoriaus valdymo įrenginiai
  • Gamybos linijų robotizavimas
  • Gamybos kontrolės sistemos
  • Pramoninių ryšių sistemos
  • Maitinimo šaltiniai
  • Kontrolės prietaisai
Pramonės automatizavimo sprendimai
Kontrolės ir matavimo prietaisai

Kontrolės ir matavimo prietaisai

Išmatuoti, užregistruoti ir išsaugoti, kontroliuoti, pozicionuoti – veiksmai, kurie yra svarbūs bet kuriai pramonės šakai. Taigi, pagrindinis prioritetas kontrolės ir matavimo prietaisams yra aukščiausio lygio preciziškumas ir absoliutus patikimumas.

Dujų analizės sistemos, slėgio matavimas (SITRANS sistema), lygio matavimas ir kt. matavimo sprendimai ženkliai prisideda prie technologinio proceso ir produkto kokybės optimizavimo, o taip pat užtikrina, kad gamybos procesas bus tvarus ir draugiškas aplinkai.

Svėrimo ir dozavimo sistemos (juostinės svarstyklės) sutinkamos daugelyje pramonės šakų. Pradedant nuo svėrimo sistemų žaliavoms apskaityti, tęsiant svėrimo sistemomis chemijos ar farmacijos pramonės šakose, kur, svėrimo pagalba pagal iš anksto nustatytą receptą yra kontroliuojamas technologinis procesas, baigiant supakuotų produktų svėrimu. Visiems minėtiems pritaikymams galime pasiūlyti sprendimus.

Mūsų įmonė yra oficialus šių kontrolės ir matavimo prietaisų gamintojų atstovas: Siemens AG, Fluid Components International LLC (FCI) , Process Sensors Corporation, Metra Energie-Messtechnik GmbH, Flexim, Opsis AB.

Gamybos resursų apskaita ir kontrolė

Gamybos procesų automatizavimas neįmanomas be šiuolaikiškų resursų apskaitos ir kontrolės technologijų. Gamybos resursų apskaitos ir kontrolės sprendimai leidžia lengviau ir operatyviau apskaičiuoti gamybai būtinas medžiagas, jas perduoti į gamybą ir atlikti jų panaudojimo apskaitą.

„SiemTecha” siūlo inovatyvias resursų ir kontrolės sistemas, kurios palengvins įvairius su gamyba susijusius procesus. Šios sistemos pagalba didelė dalis rankinio darbo perleidžiama sistemai, darbuotojams nebereikia suvedinėti duomenų į senas apskaitos programas, o įmonės gali sutaupyti ir sklandžiau organizuoti savo veiklą.

Gamybos resursų apskaita ir kontrolė
Vibracijų monitoringas ir analizė

Vibracijų monitoringas ir analizė

Pramonės įrenginių darbas kelia vibracijas bei triukšmą. Eksploatuojamos mechaninės sistemos dėvisi, nes jų ilgaamžiškumą tiesiogiai veikia sukeliamos vibracijos. Norint užtikrinti vibracijų lygio kontrolę ir ilgesnį pramonės įrenginių tarnavimo laikotarpį, patariama įsirengti vibracijų monitoringo sistemas.

„SiemTecha” siūlo aukščiausios kokybės sprendimus, skirtus vibracijų monitoringui ir kontrolei įvairiuose pramonės ir gamybos sektoriuose. Pažangios vibracijų analizės technologijos leidžia laiku išvengti įrangos gedimų, tiksliai stebėti sistemos techninę būklę ir užtikrinti sklandžius gamybinius procesus.

Žemos įtampos prietaisai

Siūlome žemos įtampos įrangą ir produktus, skirtus elektros tiekimui ir paskirstymui įvairiuose pastatuose ir infrastruktūrose – tiek valstybinėse institucijose, tiek viešos paskirties pastatuose.

Mūsų paslaugos apima ne tik žemos įtampos prietaisų tiekimą, bet ir elektrifikavimo, paskirstymo tinklams paslaugas, energijos taupymo sprendimus ir kitus energijos sprendimus.

Žemos įtampos prietaisai
SUSISIEKITE

Susisiekite