MATAVIMO, ANALIZĖS IR SVĖRIMO SISTEMOS

Dujų analizės sistemos, slėgio matavimas, lygio matavimas ir kiti matavimo sprendimai ženkliai prisideda prie technologinio proceso ir produkto kokybės optimizavimo bei užtikrina, kad gamybos procesas būtų tvarus ir draugiškas aplinkai. Pagrindiniai „Siemtecha“ prioritetai kontrolės ir matavimo prietaisams yra aukščiausio lygio preciziškumas ir absoliutus patikimumas – tai padeda užtikrinti mūsų patikimų, ilgamečių partnerių teikiami profesionalūs kontrolės ir matavimo prietaisai. Esame oficialus Siemens, Fluid Components International (FCI), Process Sensors Corporation, Metra Energie-Messtechnik, Flexim, Opsis, DURAG GROUP, LDI, KPM Analytics, Sightline, TTK prekinių ženklų atstovas Lietuvoje.

Gamybos resursų apskaita ir kontrolė

Gamybos resursų apskaita ir kontrolė

Gamybos procesų automatizavimas neįmanomas be šiuolaikiškų resursų apskaitos ir kontrolės technologijų. Gamybos resursų apskaitos ir kontrolės sprendimai leidžia lengviau ir operatyviau apskaičiuoti gamybai būtinas medžiagas, jas perduoti į gamybą ir atlikti jų panaudojimo apskaitą. „Siemtecha” siūlo inovatyvias resursų ir kontrolės sistemas, kurios palengvins įvairius su gamyba susijusius procesus. Šios sistemos pagalba didelė dalis rankinio darbo perleidžiama sistemai, darbuotojams nebereikia suvedinėti duomenų į senas apskaitos programas, o įmonės gali sutaupyti ir sklandžiau organizuoti savo veiklą.

Vibracijų monitoringas ir analizė

Pramonės įrenginių darbas kelia vibracijas bei triukšmą. Eksploatuojamos mechaninės sistemos dėvisi, nes jų ilgaamžiškumą tiesiogiai veikia sukeliamos vibracijos. Norint užtikrinti jų lygio kontrolę ir ilgesnį pramonės įrenginių tarnavimo laikotarpį, patariama įsirengti vibracijų monitoringo sistemas. „Siemtecha” siūlo aukščiausios kokybės sprendimus, skirtus vibracijų monitoringui ir kontrolei įvairiuose pramonės ir gamybos sektoriuose. Pažangios vibracijų analizės technologijos leidžia laiku išvengti įrangos gedimų, tiksliai stebėti sistemos techninę būklę ir užtikrinti sklandžius gamybinius procesus.

Vibracijų monitoringas ir analizė

Pramonės įrenginių darbas kelia vibracijas bei triukšmą. Eksploatuojamos mechaninės sistemos dėvisi, nes jų ilgaamžiškumą tiesiogiai veikia sukeliamos vibracijos. Norint užtikrinti vibracijų lygio kontrolę ir ilgesnį pramonės įrenginių tarnavimo laikotarpį, patariama įsirengti vibracijų monitoringo sistemas. „Siemtecha” siūlo aukščiausios kokybės sprendimus, skirtus vibracijų monitoringui ir kontrolei įvairiuose pramonės ir gamybos sektoriuose. Pažangios vibracijų analizės technologijos leidžia laiku išvengti įrangos gedimų, tiksliai stebėti sistemos techninę būklę ir užtikrinti sklandžius gamybinius procesus.

Turėdami patyrusią ir kompetentingą komandą, sugebame greitai ir lanksčiai reaguoti į klientų poreikius. Konsultuojame įrangos parinkimo klausimais, operatyviai užsakome atsargines dalis, rūpinamės jų tiekimu. Būdami pasaulinių gamintojų partneriai, įmonėms galime pasiūlyti platų spektrą sprendimų, apimančių tiek senos kartos įrenginius ir programinės įrangos atnaujinimą, tiek naujausias įrangos versijas.

Pateikite užklausą

Ramūnas Gvildys

Ramūnas Gvildys

Projektų vadovas