Aplinkosaugos technologijos

Laikais, kai itin skatinama tausoti aplinką ir gamtą, vis aktualesni tampa aplinkosaugos sprendimai, o tarp jų ir nuotekų valymas. Siūlome technologinę įrangą geriamojo vandens paruošimui, nuotekų valymui bei oro kokybės stebėsenai. Technologiniai sprendimai (debito matavimas, parengtinis valymas, ir kt.) tinkami tiek maisto pramonės, tiek municipalinių vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo įmonių veiklai.

„SiemTecha” siūlomi sprendimai apima: slėginių ir beslėginių vandens filtrų technologiją vandens paruošimui, dumblo ūkio technologinę įrangą, kontrolės ir matavimo prietaisus, įvairių tipų sklendes ir pavaras vandens bei nuotekų tiekimui, gamybinių nuotekų valymo sprendimus pramonės įmonėms. Diegiame Triton, AVK, Cerlic, Johnson Screens ir Lackeby sprendimus.

Nuotekų valymo technologijos

Nuotekų valymo technologijos

Švaraus, gėrimui ir vartojimui tinkančio vandens poreikis nuolatos auga. Todėl itin svarbu pasitelkti naujausias nuotekų valymo technologijas ir paviršiaus vandenis bei nuotekas paversti tinkamas naujam vartojimui. Sklandus ir tvarus nuotekų valymas įrenginių veikimą užtikrins pažangūs mūsų diegiami kontrolės, valdymo sprendimai ir aukščiausios klasės įrenginiai iš patikimų partnerių AVK : mechaninės filtracijos įranga, sklendės, atviri filtrai.

Partneriai

Vandens valymo technologijos

Teikiame platų vandens valymo technologijų ir sprendimų spektrą. Diegiame pažangias ir modernias vandenvalos technologijas – nuo įprastų vandens valymo įrenginių iki filtrų, pakartotinio nuotekų panaudojimo sistemų, UV dezinfekavimo sistemų ir kitų sprendimų, kurie užtikrintų ekologiškus ir efektyvius bei aplinkai naudingus vandenvalos procesus.

Vandens valymo technologijos
SUSISIEKITE

Susisiekite