Pastatų technologijos

Ateities pastatai priklauso pažangioms ateities technologijoms, kurios neatsiejamos nuo inovatyvių apsaugos sistemų bei efektyvaus ir ekonomiško energijos sunaudojimo sprendimų. Pastatų technologijos leidžia sumažinti energijos suvartojimo išlaidas, automatizuoti pastatų funkcijas, užtikrinti didesnį komfortą , saugumą ir t.t. Mūsų pastatų technologijų sprendimai apima BMS (liet. PVS – Pastatų Valdymo sistemas), apsaugos sistemas, žemos įtampos prietaisų įrangą, HMI programavimą bei kitų sistemų diegimą.

Diegdami savo klientams PVS (pastatų valdymo sistemas) glaudžiai bendradarbiaujame su kompanijomis TTK ir Vanderbilt.

Building Technology Solution Partner

Saugumo ir kontrolės sprendimai

Saugumo ir kontrolės sprendimai

Neatsiejama šiuolaikinio pastato dalis – pastato apsaugos ir kontrolės sistemos: priešgaisrinė apsauga ir gaisro prevencija, įsilaužimo signalizacija, patekimo į pastatą kontrolės sistemos bei vaizdo stebėjimas. Tam reikalinga aukštos kokybės įranga (įėjimų moduliai, išėjimų moduliai)

Mūsų klientai kelia tik aukščiausius kokybinius reikalavimus, todėl džiaugiamės galėdami pasiūlyti patikimus ir kompetencija grindžiamus sprendimus, maksimaliai užtikrinančius pastatų ir žmonių saugumą.

Siūlome šiuos saugumo ir kontrolės sprendimus:

  • Dujinio gesinimo sistemos
  • Įeigos kontrolės sistemos
  • Įsilaužimo (apsaugos) signalizacija
  • TTK Leak Detection – nuotėkio (vandens, naftos ir chemijos produktų) aptikimo sistemos
  • Priešgaisrinė apsauga ir gaisro prevencija, gaisro signalizacija
  • Vaizdo stebėjimo sistemos

Vanderbilt SPC  – išmanioji apsaugos sistema

Savo klientams diegiame Vanderbilt SPC išmaniąsias namų apsaugos sistemas nuo įsilaužėlių. Tai šiuolaikiškai pastatų automatikai sukurta įsilaužimo aptikimo sistema, kuri yra suderinama su visais namų ir Jūsų išmaniaisiais įrenginiais ir lanksčiai bei laiku reaguoja į įtartiną veiklą namuose ar kitos paskirties patalpose. Vanderbilt SPC patikimumą užtikrina pažangi programinė įranga ir intuityvus sistemos valdymas.

Pastatų automatizavimo sprendimai

Diegiame pažangias, naujausias pastatų automatizavimo sistemas, apjungiančias pastatų technologijas optimaliam komfortui ir minimalioms išlaidoms. Mūsų siūlomi pastatų automatizavimo sprendimai – tai aukščiausios klasės HVAC sistemos šildymui, oro kondicionavimui, ventiliacijai, PXC panelės, leidžiančios vieningai kontroliuoti pastate integruotas sistemas ir jutiklius.

Darniai veikdamos tarpusavyje, šios sistemos užtikrins funkcionalumą ir ekonomiškumą įvairių tipų pastatuose.

Pastatų automatizavimo sprendimai (BMS sprendimai):

Desigo Insight, Desigo CC
Desigo PXC serijos valdikliai
Desigo XWORKS
Synco 100, 200 ir 700 serijos valdikliai
Cerberus Pro gaisro signalizacija
Ekey pirštų skaitytuvai
Sipass Entro, Sipass integrated apsaugos sistemos

Pastatų automatizavimo sprendimai
Namų automatizavimo sprendimai

Namų automatizavimo sprendimai

Namų automatizavimo ir valdymo sistema Synco living už Jus tvarkys svarbiausias namų funkcijas – HVAC sistemą, apšvietimą ir t.t., taip sumažindama energijos sąnaudas ir suteikdama daugiau komforto namuose. Tai reiškia net 30 % mažiau išeikvotos šilumos ir žemesnius į aplinką išmetamo CO2 lygius.

Synco living leidžia paprastai ir patogiai kontroliuoti savo namų funkcijas, taip pat vizualiai matyti duomenis apie energijos sunaudojimą.Synco living sistema atitinka visus A klasės efektyvumo reikalavimus ir EN 15232 standartą.

Žemos įtampos prietaisai

Sklandžiam BMS (PVS) įrangos veikimui būtina tvarkinga elektros instaliacija patalpose.

Siūlome žemos įtampos įrangą ir produktus, skirtus elektros tiekimui ir paskirstymui įvariuose pastatuose ir infrastruktūrose – tiek valstybinėse institucijose, tiek viešos paskirties pastatuose.

Mūsų paslaugos apima ne tik žemos įtampos prietaisų tiekimą, bet ir elektrifikavimo, paskirstymo tinklams paslaugas, energijos taupymo sprendimus ir kitus energijos sprendimus.

Žemos įtampos prietaisai
SUSISIEKITE

Susisiekite