Energetika

Pristatome itin saugias ir pažangias žemos, vidutinės bei aukštos įtampos paskirstymo ir instaliavimo technologijas. Elektros kaip pagrindinio energijos šaltinio pramonei, pastatams ir infrastruktūroms poreikis auga diena iš dienos. Kiekvienas verslas susiduria su skirtingais iššūkiais, ir kiekvienos įmonės poreikiai skiriasi. Mūsų darbas – pasiūlyti lanksčius, adaptyvius ir efektyvius sprendimus, užtikrinančius įmonių veiklos optimizavimą ir darbo procesų našumą.

„SiemTecha” siūlo skirtingų lygių įtampos (nuo low voltage iki high voltage) elektros instaliacijų įrangą, atitinkančią aukščiausius kokybės ir saugumo reikalavimus.

Žemos įtampos prietaisai

Žemos įtampos prietaisai

Siūlome žemos įtampos įrangą ir produktus, skirtus elektros tiekimui ir paskirstymui įvairiuose pastatuose ir infrastruktūrose – tiek valstybinėse institucijose, tiek viešos paskirties pastatuose.

Mūsų paslaugos apima ne tik žemos įtampos prietaisų tiekimą, bet ir elektrifikavimo, paskirstymo tinklams paslaugas, energijos taupymo sprendimus ir kitus energijos sprendimus.

Vidutinės įtampos prietaisai

“SiemTecha” teikia platų spektrą vidutinės įtampos energetikos sprendimų, prietaisų bei sistemų, skirtų užtikrinti energijos automatizavimo procesus elektros tinkluose bei sistemose.

Įvairiuose pramonės sektoriuose ir infrastruktūrose diegiame vidutinės įtampos (iki 52 kv.) produktus – aprūpiname pastatus bei pramones inovatyviomis ir efektyviomis automatizavimo technologijomis.

Vidutinės įtampos prietaisai
Aukštos įtampos prietaisai

Aukštos įtampos prietaisai

Diegiame pažangias, naujausias aukštos įtampos technologijas, garantuojančias taupų ir tvarų energijos perdavimą. Mūsų siūlomi aukštos įtampos sprendimai leidžia perduoti didelius kiekius energijos, transportuoti energiją, sugeneruotą iš atsinaujinančių šaltinių ir t.t.

Mūsų teikiamos aukštos įtampos technologijos apima transformerius, energijos perdavimo linijas, HDVC sistemas, FACT sistemas ir t.t.

 

SUSISIEKITE

Susisiekite