Sprendimai

Mūsų inžinierių sukaupta ilgametė patirtis ir nuolatinis tobulėjimas leidžia klientams pasiūlyti optimalius sprendimus ir įrangą visuose projekto etapuose – nuo projektavimo ir įrangos parinkimo iki parengimo eksploatacijai ir užsakovo personalo apmokymo.

Siemens Solution Partner

Aplinkosaugos technologijos

Laikais, kai itin skatinama tausoti aplinką ir gamtą, vis aktualesni tampa aplinkosaugos sprendimai. Siūlome technologinę įrangą geriamojo vandens paruošimui bei nuotekų valymui bei oro kokybės stebėsenai. Technologiniai sprendimai tinkami tiek maisto pramonės, tiek municipalinių vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo įmonių veiklai.

Skaityti plačiau

Pastatų technologijos

Ateities pastatai priklauso pažangioms ateities technologijoms, kurios neatsiejamos nuo inovatyvių apsaugos sistemų bei efektyvaus ir ekonomiško energijos sunaudojimo sprendimų. Pastatų technologijos leidžia sumažinti energijos suvartojimo išlaidas, automatizuoti pastatų funkcijas, užtikrinti didesnį komfortą bei saugumą.

Skaityti plačiau

Pavarų technologijos

Siūlome inovatyvias ir ekonomiškas pavarų technologijas, leisiančias užtikrinti pavarų sistemos darbo našumą, patikimumą ir efektyvumą. Pavarų technologijas sudaro: dažnio keitikliai, motoreduktoriai, reduktoriai, asinchroniniai elektros varikliai, servo pavaros bei įvairių tipų movos – visi techniniai sprendimai ir įrenginiai garantuoja energijos vartojimo efektyvumą ir didžiausią produktyvumą visose įtampų kategorijose bei taikant įvairius eksploatacijos parametrus.

Skaityti plačiau

Energetika

Pristatome itin saugias ir pažangias žemos, vidutinės bei aukštos įtampos paskirstymo ir instaliavimo technologijas. Elektros kaip pagrindinio energijos šaltinio pramonei, pastatams ir infrastruktūroms poreikis auga diena iš dienos. Kiekvienas verslas susiduria su skirtingais iššūkiais, ir kiekvienos įmonės poreikiai skiriasi. Mūsų darbas – pasiūlyti lanksčius, adaptyvius ir efektyvius sprendimus, užtikrinančius įmonių veiklos optimizavimą ir darbo procesų našumą.

Skaityti plačiau

Pramonės automatizavimas

Žinios ir patirtis pramonės automatizavimo srityje yra mūsų esminis pranašumas. Puikiai suprantame, su kokiais iššūkiais tenka susidurti bendrovėms konkuruojant ne tik vietinėje, bet ir tarptautinėse rinkose, todėl galime pasiūlyti visas paslaugas iš vienų rankų – nuo gamybinių procesų projektavimo iki gamybinių linijų modernizavimo ir kontrolės sistemų diegimo.

Skaityti plačiau