Par Siemtecha

Regulārs progress tehnoloģiju jomā ir mūsdienu pasaules dzinējspēks. Augstākie pievienotās vērtības risinājumi dažādās rūpniecības un infrastruktūras nozarē nodrošina netraucētu to augšanu un iespēju jau šodien līdzdarboties kopīgas nākotnes veidošanā.

Profesionāla tehniskā ekspertīze, ilglaicīga pieredze un plašs projektu portfolio – mūsu uzņēmuma priekšrocības, kas ļauj piedāvāt saviem klientiem modernus risinājumus rūpniecības un ēku automatizēšanas, elektrotehniskas jomās Lietuvā un ārvalstu tirgos.

Par SiemTecha

Uzņēmums "Siemtecha" jau ilgstoši veiksmīgi sniedz profesionālus risinājumus un pakalpojumus ne tikai Lietuvas, bet arī starptautiskajos tirgos. Uzņēmuma darbības jomas – rūpniecisko iekārtu automatizēšana, ēku inženiertehniskās sistēmas un tehnoloģijas, projektēšanas, ieviešanas, uzraudzības un specializēto apmācību pakalpojumi.

"SiemTecha" ir ieviesusi vairāk nekā 300 dažādu jomu projektus pasūtītājiem no Lietuvas, Latvijas, Igaunijas, Somijas, Vācijas, Baltkrievijas un Krievijas.

"Siemtecha" inženieru uzkrātā ilgstošā pieredze un pastāvīga pilnveidošanās klientiem ļauj piedāvāt optimālus risinājumus un aprīkojumu visos projekta posmos – sākot ar projektēšanas un iekārtas izvēli un beidzot ar sagatavošanu ekspluatācijai un pasūtītāja personāla apmācību.

Atestāti un sertifikāti

Solution Partner Certificate 2018
Lejupielādēt
Kvalitātes standartu sertifikāt
Lejupielādēt
Spēcīgākais sertifikāts Lietuvā
Lejupielādēt

Kvalitātes standartu sertifikāti

ISO 9001:2015 / LST EN ISO 9001:2015 LT
Lejupielādēt
ISO 9001:2015 / LST EN ISO 9001:2015 EN
Lejupielādēt
ISO 14001:2015 / LST EN ISO 14001:2015 EN
Lejupielādēt
ISO 14001:2015 / LST EN ISO 14001:2015 LT
Lejupielādēt

Mūsu partneri

1 / 2

Kokybės, aplinkosaugos ir socialinio atsakingumo politika

Bendrovė teikdama konsultavimo, projektavimo, programavimo, projektų valdymo, garantinio, po garantinio aptarnavimo ir personalo mokymo paslaugas pastatų bei pramonės elektrotechnikos ir automatizavimo srityse vysto vadybos sistemą ir gerina jos rezultatyvumą, atsižvelgiant į klientų ir suinteresuotų šalių lūkesčius bei teisės aktų reikalavimus. Vadovybė, didindama paslaugų kokybę, aplinkosaugą ir socialinio atsakingumo efektyvumą, įsipareigoja:

 • Gerinti projekto techninę kokybę;
 • Optimizuoti naudojamus energetinius resursus;
 • Palaikyti ISO (9001:2015 ir 14001:2015) teisinių aktų ir kitų reglamentų įsipareigojimus;
 • Užtikrinti savo darbuotojų socialinę gerovę pagal SA8000:2014 standarto principus.
  • Bendrovė nedalyvauja ir neremia priverstinio ar privalomo darbo;
  • Bendrovė užtikrina saugią ir sveiką darbo aplinką;
  • Bendrovė užtikrina asociacijų laisvę ir teisę į kolektyvines sutartis;
  • Bendrovė nepraktikuoja ir neremia diskriminacijos įdarbinimo, atlyginimo, mokymo, karjeros, darbo santykių nutraukimo ar išėjimo į pensiją dėl darbuotojo rasės, tautinės arba teritorinės ar socialinės kilmės, kastos, religijos, negalios, lyties, seksualinės orientacijos, šeimos įsipareigojimų ar paramos, vedybinio statuso, priklausymo profesinei sąjungai, politinių pažiūrų, amžiaus ar bet kokios kitos sąlygos, galinčios sukelti diskriminaciją;
  • Bendrovė su visais darbuotojais elgiasi su orumu ir pagarba;
  • Bendrovė laikosi galiojančių įstatymų, susitarimų dėl darbo valandų, pertraukų ir valstybinių švenčių standartų.