Pramonės automatizavimas

Žinios ir patirtis pramonės automatizavimo srityje yra mūsų esminis pranašumas. Puikiai suprantame, su kokiais iššūkiais tenka susidurti bendrovėms konkuruojant ne tik vietinėje, bet ir tarptautinėse rinkose, todėl galime pasiūlyti visas paslaugas iš vienų rankų – nuo gamybinių procesų projektavimo iki gamybinių linijų modernizavimo ir kontrolės sistemų diegimo.

Pramoniniai robotai

Pramonės automatizavimas įdiegiant robotus – šiuolaikinėje pramonėje jau įprastas reiškinys. Robotinės sistemos leidžia optimizuoti gamybinius procesus užtikrindamos našumo didinimą, gamybos sąnaudų mažinimą, automatizuodamos fiziškai sunkias darbo vietas ir gerindamos gamybos procesų kokybę.

Pramoniniai robotai keičia sunkiam, monotoniškam ir nekvalifikuotam darbui pritaikytas darbo vietas, todėl įmonėms reikia įdarbinti mažiau darbuotojų arba seniems darbuotojams gali būti pasiūlomas kvalifikavimo kėlimas. Taip pat greičiau grįžta investicijos į robotus bei yra sutaupoma.

“SiemTecha“ siūlomi pramoninių robotų sprendimai leidžia klientams automatizuoti gamybos procesus ir sutaupyti.

Susisiekite

Pramonės automatizavimo sprendimai

„SiemTecha“ siūlo inovatyvius pramonės automatizavimo sprendimus įvairiuose pramonės sektoriuose, kurie užtikrintų našius ir efektyvius gamybinius procesus bei jų kontrolę.

Mūsų teikiamos pramonės automatizavimo paslaugos:

  • Automatizavimo ir valdymo sistemos
  • Operatoriaus valdymo įrenginiai
  • Gamybos linijų robotizavimas
  • Gamybos kontrolės sistemos
  • Pramoninių ryšių sistemos
  • Maitinimo šaltiniai
  • Kontrolės prietaisai

Susisiekite

1 / 2

Gamybos resursų apskaita ir kontrolė

Gamybos procesų automatizavimas neįmanomas be šiuolaikiškų resursų apskaitos ir kontrolės technologijų. Gamybos resursų apskaitos ir kontrolės sprendimai leidžia lengviau ir operatyviau paskaičiuoti gamybai būtinas medžiagas, jas perduoti į gamybą ir atlikti jų panaudojimo apskaitą.

„SiemTecha“ siūlo inovatyvias resursų ir kontrolės sistemas, kurios palengvins įvairius su gamyba susijusius procesus. Šios sistemos pagalba didelė dalis rankinio darbo perleidžiama sistemai, darbuotojams nebereikia suvedinėti duomenų į senas apskaitos programas, o įmonės gali sutaupyti ir sklandžiau organizuoti savo veiklą.

Susisiekite

Vibracijų monitoringas ir analizė

Pramonės įrenginių darbas kelia vibracijas bei triukšmą. Eksploatuojamos mechaninės sistemos dėvisi, nes jų ilgaamžiškumą tiesiogiai veikia sukeliamos vibracijos. Norint užtikrinti vibracijų lygio kontrolę ir ilgesnį pramonės įrenginių tarnavimo laikotarpį, patariama įsirengti vibracijų monitoringo sistemas.

„SiemTecha“ siūlo aukščiausios kokybės sprendimus, skirtus vibracijų monitoringui ir kontrolei įvairiuose pramonės ir gamybos sektoriuose. Pažangios vibracijų analizės technologijos leidžia laiku išvengti įrangos gedimų, tiksliai stebėti sistemos techninę būklę ir užtikrinti sklandžius gamybinius procesus.

Susisiekite

Žemos įtampos prietaisai

Siūlome žemos įtampos įrangą ir produktus, skirtus elektros tiekimui ir paskirstymui įvariuose pastatuose ir infrastruktūrose – tiek valstybinėse institucijose, tiek viešos pasiskirties pastatuose.

Mūsų paslaugos apima ne tik žemos įtampos prietaisų tiekimą, bet ir elektrifikavimo, paskirstymo tinklams paslaugas, energijos taupymo sprendimus ir kitus energijos sprendimus.

Susisiekite

SUSISIEKITE

Susisiekite