Pavarų technologijos

Siūlome inovatyvias ir ekonomiškas pavarų technologijas, leisiančias užtikrinti pavarų sistemos darbo našumą, patikimumą ir efektyvumą. Pavarų technologijas sudaro: dažnio keitikliai, motoreduktoriai, reduktoriai, asinchroniniai elektros varikliai, servo pavaros bei įvairių tipų movos – visi šie techniniai sprendimai ir įrenginiai garantuoja energijos vartojimo efektyvumą ir didžiausią produktyvumą visose įtampų kategorijose bei taikant įvairius eksploatacijos parametrus.

Mūsų siūlomi pavarų technologijų sprendimai gali būti plačiai naudojami įvairiose pramonės šakose. Todėl bendrovėms, siekiančioms didinti produktyvumą ir energijos kaštus, galime pasiūlyti platų spektrą produktų, pasižyminčių itin aukšta kokybe ir patikimumu.

Dažnio keitikliai

“SiemTecha” siūlo didelį pasirinkimą pavarų technologijų įrenginių, tarp jų ir dažnio keitiklius. Dažnio keitikliai leidžia visuomet palaikyti tinkamiausią pavarą ir norimą variklių sukimosi greitį. Įvairių įtampų pavaros leis sklandžiai atlikti visas reikalingas užduotis.

Diegiame pažangius sprendimus bazinėms pavaroms, dinaminių servo pavarų judesio valdymo sistemoms, vidutinės įtampos pavaras ir kitus technologinius sprendimus.

Susisiekite

Servo pavaros

Servo varikliai – tai varikliai, skirti įvairiems pritaikymams, ypač tose pramonės srityse, kur reikalingas tikslumas bei dinamika. Šie įrenginiai užtikrina stabilų ir tikslų judesio valdymą ir puikius rezultatus.

Savo klientams siūlome sinchroninius ir asinchroninius servo variklius, kurie pritaikomi robotų, pozicionavimo, pakavimo technologijų bei kitose sistemose.

Susisiekite

Motoreduktoriai

Tarp „SiemTecha“ pristatomų pavarų technologijų produktų klientams taip pat siūlomi motoreduktoriai.

Mūsų motoreduktorių asortimente pristatomi įvairių tipų reduktorių mechanizmai. Siūlome ir diegiame savo klientams sraigtinius, lygiagrečių velenų, kūginius, sraigtinio sliegračio reduktorius bei sliekinius mechanizmus.

Susisiekite

Reduktoriai

„SiemTecha“ siūlomame produktų asortimente pristatomi įvairių tipų reduktoriai.

Sliekiniai, cilindriniai, kūginiai bei lygiagrečių velenų reduktoriai ir kiti pavarų technologijų sprendimai užtikrins darbų našumą ir patikimumą bei efektyvų energijos vartojimą pavarų sistemose.

Susisiekite

Asinchroniniai elektros varikliai

Asinchroniai elektros varikliai yra plataus panaudojimo įrenginiai, pritaikomi staklėse, siurbliuose, žemės ūkyje, maisto pramonėje ir kitose pramonės srityse. „SiemTecha“ savo klientams siūlo aukščiausią efektyvumo lygį atitinkančius variklius

Susisiekite

Kranų pramonė

Naftos, chemijos, laivybos, statybų ar metalurgijos industrijų darbų našumas priklauso nuo kokybiško kranų darbo ir aptarnavimo. Priklausomai nuo pramonės sektoriaus, keliami skirtingi kranų įrangos reikalavimai, tačiau ilgaamžiškumas, operacijų tikslumas ir saugumas – tai svarbiausi kranų sprendimams taikomi kriterijai.

„SiemTecha“ siūlo kranų pramonės sprendimus – tiek įrangą, tiek jos techninį aptarnavimą – įvairiose industrijose: pradedant laivyba ar logistika, baigiant naftos pramone, kur reikalinga kranų elektrifikacija ar operacinių sistemų diegimas. Mūsų specializacija – greiferinių, konteinerinių bei logistikos kranų programavimas, paleidimas-derinimas SIMOTION, SINAMICS bazėje.

Susisiekite

SUSISIEKITE

Susisiekite