Pastatų technologijos

Ateities pastatai priklauso pažangioms ateities technologijoms, kurios neatsiejamos nuo inovatyvių apsaugos sistemų bei efektyvaus ir ekonomiško energijos sunaudojimo sprendimų. Pastatų technologijos leidžia sumažinti energijos suvartojimo išlaidas, automatizuoti pastatų funkcijas, užtikrinti didesnį komfortą bei saugumą.

Building Technology Solution Partner

1 / 2

Pastatų automatizavimo sprendimai

Diegiame pažangias, naujausias pastatų automatizavimo sistemas, apjungiančias pastatų technologijas optimaliam komfortui ir minimalioms išlaidoms. Mūsų siūlomi pastatų automatizavimo sprendimai – tai aukščiausios klasės HVAC sistemos šildymui, oro kondicionavimui, ventiliacijai ir t.t.
Darniai veikdamos tarpusavyje, šios sistemos užtikrins funkcionalumą ir ekonomiškumą įvairių tipų pastatuose.

Pastatų automatizavimo sprendimai:

  • Desigo Insight
  • Desigo PXC serijos valdikliai
  • Synco 100, 200 ir 700 serijos valdikliai

Susisiekite

Namų automatizavimo sprendimai

Namų automatizavimo ir valdymo sistema Synco living už Jus tvarkys svarbiausias namų funkcijas – HVAC sistemą, apšvietimą ir t.t., taip sumažindama energijos sąnaudas ir suteikdama daugiau komforto namuose. Tai reiškia net 30 % mažiau išeikvotos šilumos ir žemesnius į aplinką išmetamo CO2 lygius.

Synco living leidžia paprastai ir patogiai kontroliuoti savo namų funkcijas, taip pat vizualiai matyti duomenis apie energijos sunaudojimą.Synco living sistema atitinka visus A klasės efektyvumo reikalavimus ir EN 15232 standartą.

Susisiekite

Žemos įtampos prietaisai

Siūlome žemos įtampos įrangą ir produktus, skirtus elektros tiekimui ir paskirstymui įvariuose pastatuose ir infrastruktūrose – tiek valstybinėse institucijose, tiek viešos pasiskirties pastatuose.

Mūsų paslaugos apima ne tik žemos įtampos prietaisų tiekimą, bet ir elektrifikavimo, paskirstymo tinklams paslaugas, energijos taupymo sprendimus ir kitus energijos sprendimus.

Susisiekite

SUSISIEKITE

Susisiekite